Jdi na obsah Jdi na menu
 


VIDEO


Prostřednictvím videí Vám chceme přiblížit současnou sportovní gymnastiku: její zákulisí, náročné tréninky, krásu, dokonalé pohyby, slávu, úspěch, zklamání i nezdar ....

Prezentovaná videa ukazují výsledky neuvěřitelného množství tréninkových hodin, které gymnastky a gymnasté podstupují s motivací být nejlepší.

 

1. Vše o ženské sportovní gymnastice

 

2. Vše o mužské sportovní gymnastice

 

3. Promo sportovní gymnastika Velká Británie

 

4. Malí talenti (Karina a Jurij, Ukrajina)

Akrobatické vystoupení malých talentovaných dětí: Kariny (6 let) a Jurije (7 let). Nenechte se odradit počátečním cizojazyčným představením a setrvejte do konce. Výkony a dokonalé ovládání těla těchto malých sportovců jsou neuvěřitelné! Nenechte se však zmást: tak jednoduché to opravdu není :-)

 

 

5. Talentované malé gymnastky (USA)

11tiletá děvčata při svém standardním tréninku v gymnastickém klubu. Povšimněte si prosím nářaďového vybavení, které je na americkém kontinentu zcela běžné a kde gymnastika patří mezi širokou veřejností uznávané atraktivní sportovní odvětví.

  

 

6. Olympijská vítězka z Holandska

Holandská gymnastika na kladině porazila světové gymnastické velmoce. Zde Sanne Wevers v kvalifikaci na MS v Glasgow 2015.
 

 

7. MS ve sportovní gymnastice žen a mužů Rotterdam 2010

Skvělá dynamická podívaná na výkony nejlepších gymnastů světa, kteří se zúčastnili nedávného mistrovství světa v Rotterdamu.  Nabízíme vám ke shlédnutí finálové reportáže.

 

 

  

 

8. Jana Komrsková - Nehasit! Hořím!

Dokument z prostředí české gymnastiky vyrobený Českou televizí v roce 2003. 

Obrazek